Letveno posteljno dno s tekstilijo 180 x 200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Masiven borov les
- Tkanina
Dimenzije (toleranca pri izdelavi 0,5%)
- Dimenzija podloge: 180 x 200 cm
- Podloga je sestavljena iz 2 podlog 90 x 200 cm
- Presek letvic: 1,85 x 5,8 cm
- Število letvic: 12
- Nosilnost: 110 kg na osebo
Specifikacije
- Fiksna letvena podloga, primerna za vse postelje
- Podloga je primerna za vse vrste vzmetnic
- Letvice so povezane s tkaninskim trakom za pravilno razporeditev
- Enostavna manipulacija z možnostjo zrolanja podloge
- Letvice so predvrtane za enostavno pritrditev na okvir postelje
- Vijaki za pritrditev niso priloženi
- V primeru, da letvica poči, garantiramo njeno brezplačno zamenjavo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljna dna |
|---|---|
| EAN: | 8596605016628 |
| Teža: | 10,75 kg |
| ? Dimenzija: | 180 x 200 cm |
| Nosilnost: | 110 kg na osebo |
| Dolžina: | 200 cm |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Širina: | 180 cm |
| Število desk: | 12 |
| Tip posteljnega dna: | Deske |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)