Letveno posteljno dno s tekstilijo 140 x 200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Masiven borov les
- Blago
Dimenzije (toleranca pri izdelavi 0,5%)
- Dimenzija poda: 140 x 200 cm
- Prerez letvic: 1,85 x 5,8 cm
- Število letvic: 12
- Nosilnost: 110 kg na osebo
Specifikacije
- Trden letveni pod, primeren za vse postelje
- Pod se lahko uporabi za vse vrste vzmetnic
- Letvice so povezane z blagovno trakom za pravilno razporeditev
- Enostavno upravljanje zaradi možnosti zvijanja poda
- Letvice so predvrtane za enostavno pritrditev na okvir postelje
- Vijaki za pritrditev niso priloženi
- V primeru počene letvice zagotavljamo brezplačno zamenjavo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljna dna |
|---|---|
| EAN: | 8596605016604 |
| Teža: | 7,95 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 200 cm |
| Nosilnost: | 110 kg na osebo |
| Dolžina: | 200 cm |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Širina: | 140 cm |
| Število desk: | 12 |
| Tip posteljnega dna: | Deske |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)