Lamelno posteljno dno 90 x 200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Brestov les
- Tekstil
- Brezbarven ekološki lak s certifikatom PZH
Dimenzije (proizvodna toleranca 0,5%)
- Dimenzija ležišča: 90 x 200 cm
- Prerez letve: 55 x 8 mm
- Število letvic: 13
- Razmak med letvicami: 12 cm
- Nosilnost: 110 kg na osebo
Specifikacije
- Prožno lamelno ležišče, ki zagotavlja udobno podporo telesu
- Zaradi prožnosti minimalizira točke pritiska in razporeja težo telesa
- Ležišče je primerno za vse vrste vzmetnic
- Lamele so povezane s trakom iz tekstilije za pravilno razporeditev
- Enostavna manipulacija zaradi možnosti zvijanja ležišča
- Letve so predvrtane za enostavno pritrditev na posteljni okvir
- Vijaki za pritrditev so del paketa
- Ležišče se pritrjuje le na robovih in na sredini
- V primeru preloma letve zagotavljamo njeno brezplačno zamenjavo
- Okvir ni del ležišča
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljna dna |
|---|---|
| EAN: | 8596605020571 |
| Teža: | 3,6 kg |
| ? Dimenzija: | 90 x 200 cm |
| Nosilnost: | 110 kg na osebo |
| Dolžina: | 200 cm |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Širina: | 90 cm |
| Število lamel: | 13 |
| Tip posteljnega dna: | Lamele |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)