Lamelno posteljno dno 140 x 200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Brestovo les
- Tkanina
- Brezbarvni ekološki lak s certifikatom PZH
Dimenzije (toleranca pri proizvodnji 0,5%)
- Dimenzija poda: 140 x 200 cm
- Prerez letvic: 55 x 8 mm
- Število letvic: 13
- Razmak med letvicami: 12 cm
- Nosilnost: 110 kg na osebo
Specifikacije
- Prožen lamelni pod, ki nudi udobno podporo telesu
- Zaradi prožnosti minimalizira točke pritiska in razporeja težo telesa
- Pod je primeren za vse vrste vzmetnic
- Lamele so povezane s tkaninskim trakom za pravilno razporeditev
- Enostavno ravnanje zaradi možnosti zvijanja poda
- Letvice so predvrtane za lahko pritrditev na okvir postelje
- Vijaki za pritrditev so vključeni v paket
- Pod je pritrjen le na robovih in v sredini
- V primeru zloma letvice zagotavljamo brezplačno zamenjavo
- Okvir ni del poda
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljna dna |
|---|---|
| EAN: | 8596605020601 |
| Teža: | 6,2 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 200 cm |
| Nosilnost: | 110 kg na osebo |
| Dolžina: | 200 cm |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Širina: | 140 cm |
| Število lamel: | 13 |
| Tip posteljnega dna: | Lamele |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)