Letveno posteljno dno s tekstilijo 160 x 200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Masivno borovo les
- Tkanina
Dimenzije (proizvodna toleranca 0,5%)
- Dimenzije dna: 160 x 200 cm
- Dno je sestavljeno iz dveh delov velikosti 80 x 200 cm
- Prerez letev: 1,85 x 5,8 cm
- Število letev: 12
- Nosilnost: 110 kg na osebo
Specifikacije
- Fiksno letveno dno, primerno za vse postelje
- Dno je primerno za vse tipe vzmetnic
- Letve so povezane s tekstilnim trakom za pravilno porazdelitev
- Enostavna manipulacija zaradi možnosti zvijanja dna
- Letve so predvrtane za enostavno pritrditev na okvir postelje
- Vijaki za pritrditev niso vključeni v paket
- V primeru, da letev poči, nudimo njihovo brezplačno zamenjavo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljna dna |
|---|---|
| EAN: | 8596605016611 |
| Teža: | 10,65 kg |
| ? Dimenzija: | 160 x 200 cm |
| Nosilnost: | 110 kg na osebo |
| Dolžina: | 200 cm |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Širina: | 160 cm |
| Število desk: | 12 |
| Tip posteljnega dna: | Deske |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)