Lamelno posteljno dno 120 x 200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Breza les
- Tekstil
- Brezbarvni ekološki lak s certifikatom PZH
Dimenzije (toleranca proizvodnje 0,5%)
- Dimenzija dna: 120 x 200 cm
- Prerez letvic: 55 x 8 mm
- Število letvic: 13
- Razmik med letvicami: 12 cm
- Nosilnost: 110 kg na osebo
Specifikacije
- Prožno letveno dno zagotavlja udobno podporo telesu
- Zaradi prožnosti minimizira tlačne točke in razporeja težo telesa
- Dno je primerno za vse vrste vzmetnic
- Letvice so povezane s tekstilnim trakom za pravilno razporeditev
- Enostavna manipulacija zaradi možnosti zvijanja dna
- Letvice so predvrtane za enostavno pritrjevanje na okvir postelje
- Vijaki za pritrditev so vključeni v paketu
- Dno se pritrjuje samo na robovih in v sredini
- V primeru, da letvica poči, zagotavljamo njeno brezplačno zamenjavo
- Okvir ni vključen v dno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljna dna |
|---|---|
| EAN: | 8596605020588 |
| Teža: | 5 kg |
| ? Dimenzija: | 120 x 200 cm |
| Nosilnost: | 110 kg na osebo |
| Dolžina: | 200 cm |
| Primerno za: | Moške, Ženske |
| Širina: | 120 cm |
| Število lamel: | 13 |
| Tip posteljnega dna: | Lamele |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)