Viseča mreža ZENVIO 200x100 cm, rdeča + brezplačna torba
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
Barva
- Rdeča, rumena, zelena, modra
- Črte
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 100 cm
- Dolžina pritrdilnih vrvi: cca 35 cm
- Privezne vrvi: 2 m
- Dimenzije torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseča mreža iz trpežne bombažne tkanine
- Vključuje torbo za enostavno prenašanje
- Vključuje 2 privezni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku z udobno visečo mrežo, ki vam pomaga ustvariti prijetno mesto za sprostitev doma in na prostem. Zaradi lahke in praktične zasnove jo zlahka obesite na vrtu, terasi, balkonu ali vzamete s seboj na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje pri vsakem počitku, branju knjige ali lenarjenju na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke miru, ko želite za hip upočasniti in uživati v tišini.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Rdeča, Rumena |
| Teža: | 1,5 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Najlon |
| Motiv: | Črte |
| Širina: | 100 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)