Viseča mreža ZENVIO COMFORT 200x80 cm, bela + torba brezplačno
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
- Les
Barva
- Bela – off white
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Dolžina vrvi za pritrditev: cca 35 cm
- Pritrdilne vrvi: 3 m
- Dimenzija torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseča mreža iz odporne bombažne tkanine
- Razpiralne palice vrvi zagotavljajo večje udobje med počitkom
- Vključuje torbico za enostavno prenašanje
- Vključuje 2 pritrdilni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku s udobno visečo mrežo, ki vam bo pomagala ustvariti prijetno mesto za sprostitev doma ali na prostem. Zaradi lahke in praktične oblike jo lahko enostavno obesite na vrtu, terasi, balkonu ali vzamete s seboj na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje pri vsakem počitku, branju knjige ali poležavanju na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke miru, ko želite za trenutek upočasniti in uživati v miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| Teža: | 1,5 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Les, Najlon |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Brez vzorca |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)