Viseča mreža ZENVIO COMFORT 200x80 cm, oranžna + torba brezplačno
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
- Les
Barva
- Oranžna, rumena, bež
- Črte
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Dolžina vrvic za pritrjevanje: cca 35 cm
- Privezne vrvi: 3 m
- Dimenzije torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseča mreža iz trpežne bombažne tkanine
- Razpiralne palice zagotavljajo večje udobje med počitkom
- Vključen je tudi vrečka za enostavno prenašanje
- Vsebuje 2 privezni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku z udobno visečo mrežo, ki vam pomaga ustvariti prijetno mesto za sprostitev doma in na prostem. Zahvaljujoč lahki in praktični zasnovi jo lahko preprosto obesite na vrtu, terasi, balkonu ali vzamete s seboj na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje med vsakim počitkom, branjem knjige ali lenarjenjem na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke sprostitve, ko želite za trenutek upočasniti in uživati v miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Oranžna |
| Teža: | 1,5 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Les, Najlon |
| Motiv: | Črte |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)