Posteljnina iz mikrovlaken RAINE siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra se odlikuje po mehkobi, toplini in oblikovni stabilnosti. Odlikuje se tudi po svoji prijetni strukturi, gladkosti, in poleg tega se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toplino in nežno božanje, potem je mikrotkanina kot ustvarjena za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Barva
- Siva
Lastnosti
- Priporočljivo pranje: vsak teden, največ enkrat na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno z notranje strani in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleke za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleke za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleke za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleke za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleke za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevleke za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Abstrakcija, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)