Posteljnina iz mikrovlaken DEWANA bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkano tkanino iz poliestra odlikujeta nežnost, toplina in oblikovna obstojnost. Prav tako izstopa po svoji prijetni strukturi, mehkobi, in dodatno se ne mečka. Če želite enostavno vzdrževanje, toplino in nežno božanje, potem je mikrotkanina prava izbira za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gostota: 90 g/m2
Barva
- Bela
- Siva
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zaprto
- Uporabite pralno sredstvo primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa glede na izbrano različico
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevleka za blazino 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Bela, Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Narava |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)