Posteljnina iz mikrovlaken DUSK siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobro izbiro za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkanina iz poliestra je znana po svoji nežnosti, toplini in oblikovni obstojnosti. Izstopa tudi po svoji prijetni strukturi, mehkobi in dodatno se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toploto in nežno božanje, je mikrotkanina ustvarjena prav za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Barva
- Siva
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno narobe in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barvitost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa glede na izbiro varianta
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Narava |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)