Posteljnina iz mikrovlaken COTIRENO zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali ljudi z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto prepletena tekstilija iz poliestra je znana po mehkobi, toplini in oblikovni obstojnosti. Odlikuje jo tudi prijetna struktura, mehkoba, poleg tega pa se ne mečka. Če dajete prednost enostavnemu vzdrževanju, toplini in nežnemu občutku, potem je mikrotkanina prava izbira za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Barva
- Zelena
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (po navodilih proizvajalca)
- Posteljnina ni potrebna likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno narobe in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Narava |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)