Plažna torba s termo predalom CHILLORA 53 cm - več variant
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material:
- Poliester
Barva:
- Modra
- Rjava
- Siva
- Barva po izbiri iz variant
Dimenzije podložke
- Višina: 53 cm
- Širina: 39 cm
- Globina: 16 cm
- Teža: 0,15 kg
Specifikacije
- Samostojen termo predal
- Lahka mrežasta konstrukcija
- Ekološka alternativa plastičnim vrečkam
- Praktični ročaji za udobno nošenje
- Enostavno čiščenje
- Na voljo v 3 barvnih variantah
- Cena je navedena za 1 kos
Dodatni parametri
| Kategorija: | Potovalni dodatki |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Siva, Rjava, Modra |
| ? Material: | Poliester |
| Teža: | 0,15 kg |
| Višina: | 53 cm |
| Globina: | 16 cm |
| Širina: | 39 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)