Otroška bombažna posteljnina JUNGLE DREAM barvita, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjeni material za posteljnino je nedvomno bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Dolgo preverjen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
Barva
- Modra
- Rumena
- Roza
- Zelena
- Rumena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno na notranjo stran
- Uporabite pralni detergent, ki je primeren za material in barvo posteljnine
- Po pranju posteljnine izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno na notranjo stran, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleke za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleke za blazino 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška posteljnina |
|---|---|
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Mešanica barv |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Sličice, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)