Bombažna posteljnina Giraffe modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Najbolj priljubljen in najpogostejši material za posteljnino je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago, zato je primeren tudi za tiste, ki se ponoči bolj potijo. Možna slabost je, da se mečka, zato je potrebno likanje. Bombaž, preizkušen skozi leta, je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, in je nežno do kože celotnega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 135 g /m2
Barva
- Modra
- Rumena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ enkrat na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na navodila proizvajalca)
- Posteljnino je treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zapeto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, s čimer preprečite poškodbe materiala in izgubo barv
Paket te posteljnine vsebuje:
- 1 kos odeje 140 x 200 cm
- 1 kos vzglavnika 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška posteljnina |
|---|---|
| Barva: | Rumena, Modra |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Proizvajalec: | Petr Smolka |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Otroci jo obožujejo: | Da |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)