Bombažna posteljnina GIRAFFE zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago. Tako je primeren tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Leti preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 135 g/m2
Barva
- Zelena
- Rumena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno naravno in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s tem preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Paket te posteljnine vsebuje:
- 1 kos odeje 90 x 135 cm
- 1 kos vzglavnika 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška posteljnina |
|---|---|
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 90 x 135 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Sličice |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Zapiranje: | Ploščati gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 45 x 65 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)