Otroška bombažna posteljnina MINI TRUCKS modra, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Preverjeni bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaža, ki je nežno do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
Barva
- Modra
- Rumena
- Roza
- Zelena
- Rumena
Lastnosti
- Priporočljivo pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven
- Uporabite pralno sredstvo primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju posteljnino izbirajte nežen način ožemanja
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, da preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška posteljnina |
|---|---|
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Modra |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Sličice |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)