Bombažna rjuha temno siva 140x240 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasična in še vedno iskana rjuha iz mešanice bombaža z 80% bombaža in 20% poliestra je prijetna na dotik in nežna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkosti, zračnosti in hkrati večje trpežnosti zahvaljujoč primesi poliestra. Material ob pravilni negi dolgoročno ohranja svojo obliko in barvo ter je v primerjavi s čisto bombažno rjuho manj naguban in lažji za vzdrževanje. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne vrste nastanitvenih objektov.
Material
- 80% bombaž | 20% poliester
Dimenzija
- 140 x 240 cm
Barva
- Temno siva
Lastnosti
- Rjuha ni napeta
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C - 60 °C (glede na oznako proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Rjuho je možno sušiti v sušilnem stroju na nizkih temperaturah
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina paketa
- 1 kos rjuhe 140 x 240 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596605025712 |
| Barva: | Siva |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| Teža: | 0,8 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 240 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)