Bombažno rjuho modro 140x240 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasčna in vedno iskana rjuha iz bombažne mešanice z deležem 80% bombaža in 20% poliestra je prijetna na dotik in prijazna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkotnosti, zračnosti in hkrati večje trpežnosti zaradi primesi poliestra. Material pri pravilni negi dolgoročno ohranja svojo obliko in barvo, v primerjavi s čisto bombažno tkanino pa je manj mečkan in enostavnejši za vzdrževanje. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne vrste namestitvenih objektov.
Material
- 80% bombaž | 20% poliester
Dimenzija
- 140 x 240 cm
Barva
- Svetlo modra
Lastnosti
- Rjuha ni raztegljiva
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C - 60 °C (glede na oznako proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Rjuho je možno sušiti v sušilniku na nizkih temperaturah
- Ob prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina paketa
- 1 kos rjuhe 140 x 240 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe 140 x 240 cm |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| Teža: | 0,52 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 240 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)