Bombažna rjuha bež 140x240 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasična in vedno iskana rjuha iz bombažne mešanice z 80% bombaža in 20% poliestra je prijetna na dotik in prijazna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkotnosti, zračnosti in hkrati večje odpornosti zahvaljujoč primesi poliestra. Material, ob pravilni negi, dolgoročno ohranja svojo obliko in barvo ter je v primerjavi s čisto bombažem manj mečkljiv in lažji za vzdrževanje. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne tipe nastanitvenih objektov.
Material
- 80% bombaž | 20% poliester
Dimenzija
- 140 x 240 cm
Barva
- Bež
Lastnosti
- Rjuha ni napenjalna
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C - 60 °C (glede na etiketo proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, vsaj 1x na 14 dni
- Rjuho je možno sušiti v sušilnem stroju na nizki temperaturi
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina pakiranja
- 1 kos rjuhe 140 x 240 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596605035773 |
| Barva: | Bež |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| Teža: | 0,45 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 240 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)