Vrtni set TREGO ISLAND - 4 stoli z nasloni za roke in okrogla miza ø 90 cm, zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Stol: polipropilen - zelen
- Miza: kov - črna
- Mizna plošča: kaljeno steklo
Dimenzije stola
- Širina naslonjala: 42 cm
- Širina sedeža: 40 cm
- Globina celotna: 52 cm
- Višina: 80 cm
- Višina sedeža: 45 cm
- Višina naslonjal od tal: 64 cm
- Skupna širina naslonjal: 55 cm
- Notranji razmak naslonjal spredaj: 48 cm
- Notranji razmak naslonjal zadaj: 47 cm
- Teža: 4,45 kg
- Nosilnost: 120 kg
Dimenzije mize +/- 0,5 cm
- Premer: 90 cm
- Višina: 70 cm
- Debelina stekla: 4 mm
- Teža: 12,2 kg
Specifikacije
- Jedilni set za vrt za 4 osebe
- Lahka in zračna konstrukcija stolov
- Odstranljive noge stolov za enostavno sezonsko shranjevanje
- Miza s kovinsko konstrukcijo in vzdržljivo mizno ploščo iz kaljenega stekla
- Plastika ni UV stabilna, stole priporočamo zaščititi pred dolgotrajno sončno izpostavljenostjo
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
Vrtni jedilni set je odlična izbira za udobno obedovanje in sproščanje na svežem zraku. Zahvaljujoč lahki konstrukciji se enostavno premika in je odličen za teraso, balkon ali vrt. Pri praktičnem dizajnu boste uživali med družinskimi kosili, druženjem s prijatelji in vsakodnevnim sproščanjem v toplih dneh. Kombinacija trpežnih materialov in zračnega dizajna prinaša udobje, enostavno vzdrževanje in moderen videz, ki je primeren za različne zunanje prostore.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtno pohištvo |
|---|---|
| Barva: | Črna, Zelena |
| Teža: | 31,5 kg |
| Globina stola: | 52 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material deske: | Kaljeno steklo |
| Material mizice: | Kovina |
| Material stola: | Plastika |
| Nastavljivost: | Fiksna |
| Nosilnost stola: | 120 kg |
| Premer mize: | 90 cm |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Stil: | Moderno |
| Širina stola: | 42 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 4 osebe |
| Tip: | Sedežni |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Umestitev: | Za interier, Zunanja |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Perforirana |
| Višina mize: | 70 cm |
| Višina sedeža: | 45 cm |
| Višina stola: | 80 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
| Zložljivo: | Zložljivo en na drugega |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)