Vrtni stol BRASIL, rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Umetni ratan: Rjava
- Kovina: Črna
Dimenzije
- Širina: 71 cm
- Globina: 75 cm
- Višina: 84 cm
- Višina sedeža: 32 / 38 cm
- Širina sedeža: 71 cm
- Globina sedeža: 45 cm
- Nosilnost: 120 kg
- Teža: 4,5 kg
Specifikacije
- Oblikovalski vrtni stol
- Idealno za ob bazenu
- Kovinska konstrukcija dopolnjena s prožnim umetnim ratanom
- Materiali odporni na vodo in UV sevanje
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Stol BRASIL izstopa s svojim zračnim dizajnom in udobno obliko, zaradi česar bo postal priljubljeno mesto za počitek doma in zunaj. Odlično se poda ob bazenu, na terasi ali balkonu, kjer ustvarja prijetno vzdušje za sprostitev med sončnimi dnevi. Zahvaljujoč odpornim materialom in lahki konstrukciji se enostavno premika in vzdržuje. Sodobni videz omogoča uporabo tudi v notranjosti – popolnoma dopolnjuje industrijsko dnevno sobo, zimski vrt ali stilsko sprostitveno območje. Stol BRASIL združuje udobje, praktičnost in brezčasni dizajn za vsakodnevne trenutke sprostitve.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtno pohištvo |
|---|---|
| EAN: | 5903332099283 |
| Barva: | Rjava |
| Teža: | 4,5 kg |
| Višina: | 84 cm |
| Nosilnost: | 120 kg |
| Globina: | 75 cm |
| Globina sedeža: | 45 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material sedeža: | Ratan |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 71 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Umestitev: | Za interier, Zunanja |
| Videz: | Fotelj |
| Videz naslona: | Perforirana |
| Višina sedeža: | 32 / 38 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)