Viseča mreža ZENVIO COMFORT 200x80 cm, rdeča + brezplačna torba
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
- Les
Barva
- Rdeča, rumena, zelena, modra
- Črte
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Dolžina vrvi za pritrditev: cca 35 cm
- Pritrdilne vrvi: 3 m
- Dimenzije torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseča mreža iz trpežnega bombažnega blaga
- Razpiralne palice vrvi za večje udobje med počitkom
- Vključuje torbo za enostavno prenašanje
- Vključuje 2 pritrditveni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku s udobno visečo mrežo, ki vam pomaga ustvariti prijeten prostor za sprostitev doma ali zunaj. Zaradi lahkega in praktičnega dizajna jo boste zlahka obesili na vrtu, terasi, balkonu ali vzeli s seboj na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje pri vsakem počitku, branjem knjige ali lenarjenju na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke sprostitve, ko želite za kratek čas upočasniti in uživati v miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Rdeča |
| Teža: | 1,5 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Les, Najlon |
| Motiv: | Črte |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)