Viseča mreža ZENVIO 200x80 cm, sivo-bela + torba brezplačno
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
Barva
- Bela - siva
- Črte
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Dolžina vrvi za pritrditev: cca 35 cm
- Vezalna vrv: 2 m
- Dimenzija torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseča mreža iz trpežne bombažne tkanine
- Vključuje vrečko za enostavno prenašanje
- Vključuje 2 vezalni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku s priročno visečo mrežo, ki vam bo pomagala ustvariti prijeten prostor za sprostitev doma ali na prostem. Zaradi lahke in praktične zasnove jo lahko enostavno obesite na vrtu, terasi, balkonu ali vzamete s seboj na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje pri vsakem počitku, branju knjig ali sproščanju na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke sprostitve, ko želite za trenutek upočasniti in uživati v miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Bela, Siva |
| Teža: | 1 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Najlon |
| Motiv: | Črte |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)