Viseča mreža ZENVIO 200x80 cm, bela + brezplačna torba
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
Barva
- Bela – off white
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Dolžina vrvi za pritrditev: cca 35 cm
- Vezalne vrvi: 2 m
- Dimenzija torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseča mreža iz trpežne bombažne tkanine
- Vključuje vrečko za enostavno prenašanje
- Vključeni sta 2 vezalni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku s udobno visečo mrežo, ki vam bo pomagala ustvariti prijeten prostor za sprostitev doma in na prostem. Zaradi lahke in praktične zasnove jo enostavno obesite na vrtu, terasi, balkonu ali jo vzamete s sabo na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje pri vsakem počitku, branju knjige ali počitku na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke, ko želite za trenutek upočasniti in uživati v miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| Teža: | 1 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Najlon |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Brez vzorca |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)