Viseča mreža ZENVIO 200x80 cm, modra + torba brezplačno
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
Barva
- Modra - zelena
- Črte
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Dolžina vrvi za pritrditev: cca 35 cm
- Vrvi za vezanje: 2 m
- Dimenzije torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Obešalna viseča mreža iz trpežne bombažne tkanine
- Vključuje vrečko za enostavno prenašanje
- Priloženi sta 2 vezalni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku s priročno visečo mrežo, ki vam bo pomagala ustvariti prijeten prostor za sprostitev doma in na prostem. Zaradi lahkega in praktičnega dizajna jo lahko enostavno obesite na vrtu, terasi, balkonu ali vzamete s seboj na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje pri vsakem počitku, branju knjige ali poležavanju na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke miru, ko želite upočasniti in uživati v tišini.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Zelena, Modra |
| Teža: | 1 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Najlon |
| Motiv: | Črte |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)