Polibombažna posteljnina FOOTBALL TIME POLY zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Polibombažna posteljnina
Polibombažna posteljnina je priljubljena izbira za vsakodnevno uporabo zaradi svoje praktične sestave. Združuje naravni bombaž s poliester, kar ponuja prijeten občutek na dotik, dobro zračnost in obenem večjo odpornost ter daljšo življenjsko dobo. Prednost je tudi preprosto vzdrževanje – posteljnina se hitro suši in zaradi manjše mečkljivosti ni potrebe po likanju.
Material
- 50% bombaž | 50% mikrovlakna - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Barva
- Zelena
- Bela
- Črna
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (po etiketi proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno in zaprto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvo posteljnine
- Po pranju jo takoj odstranite iz pralnega stroja in dobro pretresite
- Sušenje v sušilnem stroju na nizki temperaturi
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz polibombaža |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| ? Material: | Poli bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Črte, Sličice |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)