Hitro sušeča XL plažna brisača GOAL pisana 100 x 180 cm, 100% mikrotkanina
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% absorpcijska mikrotkanina
- Gramatura: 250 gsm
- Teža: 450 g
Dimenzija
- 100 × 180 cm (toleranca ± 3 %)
Specifikacije in vzdrževanje
- Mehak material z visoko vpojnostjo, ki hkrati hitro suši
- Podroben potisk nogometnih žog deluje zelo realistično
- Eleganten in brezčasen motiv
- Dovolj prostora za udobno ležanje na plaži ali ležalniku (100 × 180 cm)
- Odporno na pesek
- Idealno za potovanja
- Priporočena temperatura pranja do 40 °C
- Ne beliti, ne čistiti kemijsko
Dodatni parametri
| Kategorija: | Brisače za plažo |
|---|---|
| EAN: | 5906679835668 |
| Barva: | Siva, Zelena, Modra |
| ? Material: | 100% mikrotkanina |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,45 kg |
| ? Dimenzija: | 100 x 180 cm |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)