Posteljnina iz mikrovlaken TIVESSA rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobro izbiro za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami predstavlja posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra se odlikuje po svoji nežnosti, toplini in trajni obliki. Prav tako izstopa po svoji prijetni strukturi, mehkobi, in se ne mečka. Če imate raje preprosto vzdrževanje, toplino in nežno božanje, je mikrovlakno kot nalašč za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gostota: 95 g/m2
Barva
- Rjava
- Kremna
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (po etiketi proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa glede na izbiro variante
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5902311430598 |
| Barva: | Rjava |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice, Ornamenti |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)