Posteljnina iz mikrovlaken EMBROSA svetlo rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto prepleteno tkanino iz poliestra odlikuje mehkoba, toplina in oblikovna stabilnost. Odlikuje jo tudi prijetna struktura, mehkoba, poleg tega pa se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toplino in nežne dotike, potem je mikrotkanina ustvarjena prav za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Barva
- Svetlo rjava
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, minimalno 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na navodila na izdelku)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barvo posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina pakiranja glede na izbrano varianto
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5902311494415 |
| Barva: | Rjava |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)