Posteljnina iz mikrovlaken EMBROSA siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto prepletena tkanina iz poliestra se ponaša z nežnostjo, toploto in obstojnostjo oblike. Izstopa tudi po svoji prijetni strukturi, mehkobi, poleg tega pa se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toplino in nežno božanje, potem je prav mikrotkanina kot ustvarjena za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Barva
- Siva
- Gorčična
Lastnosti
- Priporočljivo pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5902311494743 |
| Barva: | Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)