Posteljnina iz mikrovlaken CALITHRA svetlo zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto pretkana tkanina iz poliestra se odlikuje po svoji mehkobi, toplini in obstojnosti oblike. Izstopa tudi zaradi prijetne strukture, mehkobe, in poleg tega se ne mečka. Če preferirate enostavno vzdrževanje, toplino in nežno božanje, potem je prav mikrovlakno kot nalašč za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Barva
- Zelena
- Roza
- Bela
- Bež
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj enkrat na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (v skladu z navodili proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zaprto
- Uporabite pralni detergent primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5906679801700 |
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)