Posteljnina iz mikrovlaken CALITHRA NORI svetlo zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Odlična izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkano blago iz poliestra odlikuje mehkoba, toplina in obstojnost oblike. Izstopa tudi po svoji prijetni strukturi, nežnosti, in se ne mečka. Če cenite enostavno vzdrževanje, toplino in nežno otipanje, potem je mikrotkanina kot nalašč za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Barva
- Zelena
- Rožnata
- Bela
- Bež
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navznoter in zaprto
- Uporabite pralni detergent, primeren za material in barvitost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5906679801304 |
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)