Otroška postelja MELA 80 x 160 cm bela/borovnica
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Konstrukcija je izdelana iz masivnega borovega lesa
- Obdelana z ekološkim in zdravstveno neškodljivim lakom
Dimenzije
- Širina: 88 cm
- Dolžina: 169 cm
- Višina čela: 66 cm
- Dolžina ograje: 93 cm
- Višina namestitve letvenega okvirja: 25 cm
- Višina do spodnjega roba okvirja: 21 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 80 x 160 cm
- Nosilnost: 100 kg
Specifikacije
- Varnostni zaobljeni robovi postelje
- Ograja ščiti pred padcem
- Zdravstveno neškodljiv lak za lažje vzdrževanje
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
- Enostavna montaža
- Bočnice je mogoče namestiti obojestransko
- Shranjevalna škatla ni del paketa
Praktična in prijetna rešitev za vsak otroški prostor
Otroška postelja mora biti ne le varna, temveč tudi prijetna na pogled in praktična v vsakodnevnem življenju. Ta postelja združuje vse – kakovosten material, premišljeno oblikovanje in igriv dizajn. Zaradi svoje univerzalne velikosti se zlahka prilagodi prostoru in omogoča ustvarjanje prostora, kjer se bodo otroci počutili resnično domače. Dovolj je dodati priljubljene blazine in mehko odejo – in čaroben kotiček za spanje, igranje in sprostitev je ustvarjen.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Postelje za otroke |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | Ugodno do 125 € |
| Barva: | Bela, Bež |
| ? Material: | Les |
| Teža: | 21 kg, 20 kg, 10,25 kg, 20,55 kg, 17,5 kg, 16,75 kg, 17,25 kg, 13,25 kg |
| Lak: | Da |
| Dekor lesa: | Bor |
| Dimenzija vzmetnice: | 80 x 160 cm |
| Dolžina: | 169 cm |
| Noge: | Z nogicami |
| Primerno za: | Otroke, Otroške sobe |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | Brez shranjevalnega prostora |
| Širina: | 88 cm |
| Tip: | Enojna postelja |
| Višina naslona: | 66 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)