Otroška postelja MELA 80 x 160 cm, borovnica
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Konstrukcija iz masivnega borovega lesa
- Obdelano z ekološkim in zdravju neškodljivim lakom
Dimenzije
- Širina: 88 cm
- Dolžina: 169 cm
- Višina vzglavja: 66 cm
- Dolžina ograje: 93 cm
- Višina namestitve letve: 25 cm
- Višina do spodnjega roba okvirja: 21 cm
- Za velikost vzmetnice: 80 x 160 cm
- Nosilnost: 100 kg
Specifikacije
- Varni zaobljeni robovi postelje
- Ograja, ki zaščiti pred padcem
- Zdravju neškodljiv lak za lažje vzdrževanje
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
- Enostavna montaža
- Bočnice se lahko namestijo obojestransko
- Shranjevalna škatla ni vključena v paket
Praktična in prijetna rešitev za vsak otroški prostor
Otroška postelja mora biti ne le varna, ampak tudi prijetna na pogled in praktična v vsakdanjem življenju. Ta postelja združuje vse – kakovosten material, premišljeno izdelavo in igriv dizajn. Zaradi svoje univerzalne velikosti se zlahka prilagodi prostoru in omogoča, da ustvarite otrokom prostor, kjer se bodo počutili resnično doma. Dodajte le najljubše blazine in mehko odejo – in čarobni kotiček za spanje, igro in počitek je pripravljen.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Postelje za otroke |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | Ugodno do 125 € |
| Barva: | Bež |
| ? Material: | Les |
| Teža: | 10,25 kg, 19,55 kg, 16,75 kg, 17,25 kg, 24,05 kg, 20,05 kg, 21,25 kg, 13,05 kg |
| Lak: | Da |
| Dekor lesa: | Bor |
| Dimenzija vzmetnice: | 80 x 160 cm |
| Dolžina: | 169 cm |
| Noge: | Z nogicami |
| Primerno za: | Otroke, Otroške sobe |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | Brez shranjevalnega prostora |
| Širina: | 88 cm |
| Tip: | Enojna postelja |
| Višina naslona: | 66 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)