Nočna omarica Ilona siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Masiven borov les
- Okolju prijazen premaz
Barva
- Siva
Opomba: Notranji del predala je v naravni barvi borovega lesa.
Dimenzije
- Višina: 42 cm
- Širina: 42 cm
- Globina: 28 cm
- Debelina plošče: 2 cm
Vsebina paketa nočne omarice
- 1× levi in 1× desni bok omarice s trdno pritrjenimi ročaji na predal
- 1× trdno sestavljen predal
- 1× zgornja polica omarice
- 1× spodnja polica omarice
- Povezovalni material
- Navodila za sestavljanje
- Garancija 2 leti
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nočne omarice |
|---|---|
| EAN: | 8596605034028 |
| Barva: | Siva |
| ? Material: | Les |
| Teža: | 5,75 kg |
| Višina: | 42 cm |
| Globina: | 28 cm |
| Širina: | 42 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)