Nočna omarica HAVANA hrast artisan
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Dimenzije omarice:
| Višina | 42 cm |
| Širina | 40 cm |
| Globina | 40 cm |
| Višina predala | 18 cm |
| Višina od spodaj do predala | 16 cm |
| Višina predala | 18 cm |
| Višina noge | 5 cm |
| Debelina plošče | 1,8 cm |
| Širina ročaja | 12 cm |
Opomba: Odtenek dekorja hrasta se lahko glede na proizvodno serijo rahlo razlikuje.
Navodila za nočno omarico
Paket nočne omarice vsebuje:
- 1x levi in 1x desni bok omarice s trdno pritrjenimi ročaji za predal
- 1x trdno sestavljen predal
- 1x zgornja polica omarice
- 1x spodnja polica omarice
- Povezovalni material
- Navodila za sestavljanje
- Garancija 2 leti
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nočne omarice |
|---|---|
| Cena: | Ugodno do 65 € |
| ? Material: | Laminirana deska |
| Teža: | 10,95 kg |
| Višina: | 42 cm |
| Dekor lesa: | Hrast artisan |
| Globina: | 40 cm |
| Širina: | 40 cm |
Akcija
12,10 €
–59 %
Jersey rjuha svetlo siva 90 x 200 cm
Na zalogi
(>10 kom)
4,90 €
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Dodaj komentar
.png)