Nočna omarica HAVANA (2 kom), hrast sonoma
Povezani izdelki
64,50 €
–27 %
Nočna omarica Ilona hrast
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalogi
(>10 kom)
46,60 €
68,50 €
–26 %
Nočna omarica Ilona bela
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na zalogi
(>10 kom)
50,60 €
79,80 €
–12 %
Nočna omarica Venuci hrast
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Na zalogi
(6 kom)
70 €
Podroben opis izdelka
Material: laminirana plošča
Dekor lesa: hrast sonoma
Dimenzije mize:
| Višina | 42 cm |
| Premer | 40 cm |
| Globina | 40 cm |
| Višina predala | 18 cm |
| Višina od dna do predala | 16 cm |
| Višina predala | 18 cm |
| Višina noge | 5 cm |
| Debelina plošče | 1,8 cm |
| Širina ročaja | 12 cm |
Opomba: odtenek dekorja hrasta se lahko med proizvodnimi serijami nekoliko razlikuje.
Navodila za nočno omarico
Komplet nočne omarice vsebuje:
- 1x leva in 1x desna stran mizice z ročaji predalov
- 1x predal
- 1x zgornja polica mize
- 1x spodnja polica mize
- Pritrdilni elementi
- Navodila za montažo
- Garancija: 2 leti
- V kompletu sta 2 nočni omarici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nočne omarice |
|---|---|
| Cena: | Ugodno do 65 € |
| ? Material: | Laminirana deska |
| Višina: | 42 cm |
| Dekor lesa: | Hrast sonoma |
| Globina: | 40 cm |
| Širina: | 40 cm |
79,80 €
–12 %
Nočna omarica Venuci hrast
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Na zalogi
(6 kom)
70 €
64,50 €
–27 %
Nočna omarica Ilona hrast
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalogi
(>10 kom)
46,60 €
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)