POSEBNA PONUDBA Oblazinjena postelja boxspring MERALIS 180x200 cm bež II. kakovost COSMIC 10
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Velurska tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gramaža: 390 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja pri glavi: 98 cm
- Debelina vzglavja postelje: 7 cm
- Višina ležišča: 45 cm
- Višina ležišča z nadvložkom: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 90 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg/oseba
- Teža postelje: 141 kg
Specifikacije
- Vključuje shranjevalni prostor
- Del postelje je Bonell vzmetna vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Nadvložek ni vključen
- Dobavljeno v delih za montažo
Boxspring postelje
Boxspring postelje so vedno bolj priljubljene izbira za gospodinjstva in luksuzne hotele, zahvaljujoč svoji izjemni konstrukciji in vrhunskemu udobju. Ta tip postelje je sestavljen iz spodnjega vzmetnega dela (boxspring) in glavne vzmetnice, katerim je mogoče posebej dodati tudi zgornji nadvložek. Podstavek vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporedi težo, kar podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno podporo telesu. Za še večje udobje in higieno spanja je mogoče dokupiti nadvložek, ki zagotavlja mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo z izjemnim udobjem, visoko trpežnostjo in elegantnim videzom, ki polepša vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgotrajno vzdržljivost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Bež |
| ? Material: | Iverka |
| Teža: | 141 kg |
| ? Dimenzija: | 180 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 180 cm |
| Tip: | Dvojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)