Oblazinjena postelja boxspring GLORIEN VELVET 90x200 cm temno zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Žametna tkanina: Kronos 19 - temno zelena
- Gramatura: 270 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina čela pri glavi: 98 cm
- Debelina čela postelje: 7 cm
- Višina ležišča: 45 cm
- Višina ležišča s topperjem: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 90 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg
- Teža postelje: 100 kg
Specifikacije
- Vključno s shranjevalnim prostorom
- Del postelje je Bonell vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Topper ni del postelje
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Boxspring postelje
Boxspring postelje postajajo vse bolj priljubljene izbira za domove in luksuzne hotele, zaradi svoje izjemne konstrukcije in prvovrstnega udobja. Ta vrsta postelje je sestavljena iz spodnje vzmetne baze (boxspring) in glavne vzmetnice, k katerima je možno samostojno dokupiti tudi zgornji topper. Baza vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporeja težo, s čimer podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno podporo telesu. Za še večje udobje in higieno spanca lahko dokupite topper, ki zagotavlja mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo z izjemnim udobjem, visoko odpornostjo in elegantnim videzom, ki povzdigne vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgoročno vzdržljivost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring postelje |
|---|---|
| Barva: | Zelena |
| ? Material: | Iverka |
| Teža: | 100 kg |
| ? Dimenzija: | 90 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester, Samska tkanina |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 90 cm |
| Tip: | Enojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)