AKCIJA Oblazinjena postelja boxspring GLORIEN VELVET 160x200 cm roza II. kakovost KRONOS 27
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Žametna tkanina: Kronos 27 - roza
- Gramatura: 270 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja: 98 cm
- Debelina vzglavja: 7 cm
- Višina ležišča: 45 cm
- Višina ležišča z nadležajem: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 80 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg/oseba
- Teža postelje: 130 kg
Specifikacije
- Vključno s shranjevalnim prostorom
- Sestavni del postelje je Bonell vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene oznake T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Nadležaj ni vključen
- Dobavljeno v demontaži
Boxspring postelje
Boxspring postelje postajajo vedno bolj priljubljene izbire za domače kot tudi luksuzne hotele, zahvaljujoč svoji izjemni konstrukciji in vrhunskemu udobju. Ta tip postelje je sestavljen iz spodnje vzmetne osnove (boxspring) in glavne vzmetnice, na katero je mogoče posebej nabaviti tudi zgornji nadležaj. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporedi težo in s tem podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, vendar udobno podporo telesu. Za še večjo udobnost in higieno spanja je mogoče dokupiti nadležaj, ki zagotavlja mehko površino. Ta kombinacija omogoča, da se boxspring postelje odlikujejo po izjemnem udobju, visoki odpornosti in elegantnem videzu, ki povzdigne vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgotrajno odpornost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Roza |
| ? Material: | Iverka |
| ? Dimenzija: | 160 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester, Samska tkanina |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 160 cm |
| Tip: | Dvojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)