AKCIJA Oblazinjena postelja boxspring GLORIEN VELVET 100x200 cm turkizna II. kakovost KRONOS 13
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Žametna tkanina: Kronos 13 - turkizna
- Gostota: 270 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 100 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja pri glavi: 98 cm
- Debelina vzglavja postelje: 7 cm
- Višina ležišča: 45 cm
- Višina ležišča s topperjem: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 100 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg
- Teža postelje: 106 kg
Specifikacije
- Vključno s shranjevalnim prostorom
- Del postelje je Bonell vzmetna vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Topper ni del postelje
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Boxspring postelje
Boxspring postelje so vse bolj priljubljena izbira za gospodinjstva in luksuzne hotele, zahvaljujoč svoji izjemni konstrukciji in vrhunskemu udobju. Ta vrsta postelje je sestavljena iz spodnje vzmetne osnove (boxspring) in glavne vzmetnice, katerim je možno ločeno kupiti tudi zgornji topper. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporeja težo, kar podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno podporo telesa. Za še večje udobje in higieno spanja lahko dokupite topper, ki zagotavlja mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo po izjemnem udobju, visoki vzdržljivosti in elegantnem videzu, ki povzdigne vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgotrajno vzdržljivost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| ? Material: | Iverka |
| Teža: | 106 kg |
| ? Dimenzija: | 100 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester, Samska tkanina |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 100 cm |
| Tip: | Enojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)