Dekorativna blazina T-REX 40x40 cm, zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Material prevleke: 100% poliester
- Material polnila: 100% poliester
Barva
- Zelena
Mere
- Širina: 40 cm
- Dolžina: 40 cm
- Debelina: 10 cm
- Teža: 0,3 kg
Specifikacije
- Snemljiva in pralna prevleka z zapiranjem na zadrgo
- Polnilo je vključeno v paketu
- Tisk je enostranski
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C (po oznaki proizvajalca)
- Ne beliti
- Ne sušiti v sušilnem stroju
Dodatki za otroško sobo
Dodatki za otroško sobo pomagajo ustvariti igrivo, prijetno in navdihujoče okolje, v katerem se otroci vsak dan počutijo prijetno. Dekorativne blazine, tekstil in drugi stanovanjski dodatki zlahka oživijo notranjost in ji dodajo osebni stil. Zahvaljujoč veselimi motivi in prijetnimi materiali se bo otroška soba preobrazila v prostor, idealen za počitek, igro in trenutke polne domišljije.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni vzglavniki |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| Barva: | Zelena |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| Teža: | 0,3 kg |
| ? Material polnila: | 100% poliester |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Dimenzija vzglavnika: | 40 x 40 cm |
| Dolžina: | 40 cm |
| Material prevleke: | 100% poliester |
| Motiv: | Otroški |
| Oblika: | Kvadratna |
| Širina: | 40 cm |
| Tip: | Dekorativne blazine |
| Umestitev: | Za interier |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)