Dekorativna blazina BRACHIOSAURUS 40x40 cm, zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Material prevleke: 100% poliester
- Material polnila: 100% poliester
Barva
- Zelena
- Rjava
Dimenzije
- Širina: 40 cm
- Dolžina: 40 cm
- Debelina: 10 cm
- Teža: 0,3 kg
Specifikacije
- Odstranljiva in pralna prevleka z zapenjanjem na zadrgo
- Polnilo je vključeno v paket
- Tisk je enostranski
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C (glede na oznako izdelovalca)
- Brez beljenja
- Ne sušite v sušilnem stroju
Dodatki za otroško sobo
Dodatki za otroško sobo pomagajo ustvariti igrivo, prijetno in navdihujoče okolje, kjer se otroci vsak dan dobro počutijo. Dekorativne blazine, tekstilije in drugi stanovanjski dodatki zlahka popestrijo notranjost in ji dodajo osebni slog. Zahvaljujoč veselimi motivom in mehkim materialom se otroška soba spremeni v prostor, ki je idealen za počitek, igro in trenutke polne domišljije.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni vzglavniki |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| Barva: | Rjava, Zelena |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| Teža: | 0,3 kg |
| ? Material polnila: | 100% poliester |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Dimenzija vzglavnika: | 40 x 40 cm |
| Dolžina: | 40 cm |
| Material prevleke: | 100% poliester |
| Motiv: | Otroški |
| Oblika: | Kvadratna |
| Širina: | 40 cm |
| Tip: | Dekorativne blazine |
| Umestitev: | Za interier |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)