Oblazinjena postelja boxspring MERALIS 140x200 cm bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gostota: 390 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja: 98 cm
- Debelina vzglavja: 7 cm
- Višina postelje: 45 cm
- Višina postelje s topperom: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 70 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg/oseba
- Teža postelje: 120 kg
Specifikacije
- Vključno s shranjevalnim prostorom
- Sestavni del postelje je Bonell vzmetna vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Topper ni del postelje
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Boxspring postelje
Boxspring postelje so vse bolj priljubljena izbira za domove in luksuzne hotele, zahvaljujoč izjemni konstrukciji in vrhunskemu udobju. Ta tip postelje sestavlja spodnja vzmetna osnova (boxspring) in glavna vzmetnica, katerima je mogoče posebej dodati zgornji topper. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporeja težo, s čimer podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno vsebuje žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno oporo telesu. Za še večje udobje in higieno spanja je mogoče kupiti topper, ki zagotavlja mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo po izjemnem udobju, visoki vzdržljivosti in elegantnem videzu, ki izboljša vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgotrajno vzdržljivost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring postelje |
|---|---|
| Barva: | Bež |
| ? Material: | Iverka |
| Teža: | 120 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 140 cm |
| Tip: | Dvojna postelja, Enojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)