Oblazinjena postelja boxspring MERALIS 100x200 cm rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 800 - rjava
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 100 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja: 98 cm
- Debelina vzglavja: 7 cm
- Višina ležišča: 45 cm
- Višina ležišča z topperjem: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 100 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg
- Teža postelje: 107 kg
Specifikacije
- Vključno z shranjevalnim prostorom
- Del postelje je Bonell vzmetna vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Topper ni vključen v posteljo
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
Boxspring postelje
Boxspring postelje postajajo vse bolj priljubljene izbire za gospodinjstva in luksuzne hotele, zaradi svoje izjemne konstrukcije in prvovrstnega udobja. Ta tip postelje je sestavljen iz spodnje vzmetne osnove (boxspring) in glavne vzmetnice, katerih lahko posamezno dokupite še zgornji topper. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporeja težo, s čimer podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno podporo telesa. Za še večje udobje in higieno spanja lahko dokupite topper, ki zagotovi mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo po izjemnem udobju, visoki trpežnosti in elegantnem videzu, ki nadgradi vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgotrajno trpežnost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring postelje |
|---|---|
| Barva: | Rjava |
| ? Material: | Iverka |
| Teža: | 107 kg |
| ? Dimenzija: | 100 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 100 cm |
| Tip: | Enojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)