Oblazinjena postelja boxspring ISPIRA 140x200 cm siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Tilia 85 - siva
- Iverka
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja: 98 cm
- Debelina vzglavja: 7 cm
- Višina postelje: 45 cm
- Višina postelje z nadvložkom: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 70 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg/oseba
- Teža postelje: 121 kg
Specifikacije
- Vključno s shranjevalnim prostorom
- Del postelje je Bonell vzmetna vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Nadvložek ni del postelje
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Boxspring postelje
Boxspring postelje so vedno bolj priljubljena izbira za domove in luksuzne hotele, zahvaljujoč svoji izjemni konstrukciji in vrhunskemu udobju. Ta tip postelje je sestavljen iz spodnje vzmetne baze (boxspring) in glavne vzmetnice, katerim lahko posamično dodate vrhnji nadvložek. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno porazdeli težo, kar podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno podporo telesu. Za še višje udobje in higieno spanja lahko kupite nadvložek, ki zagotavlja mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje ponašajo z izjemnim udobjem, visoko vzdržljivostjo in elegantnim videzom, ki polepša vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgotrajno vzdržljivost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring postelje |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| ? Material: | Iverka |
| ? Dimenzija: | 140 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 140 cm |
| Tip: | Dvojna postelja, Enojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Z vzorcem, Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)