Oblazinjena postelja boxspring GLORIEN VELVET 180x200 cm roza
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Žametna tkanina: Kronos 27 - roza
- Gramatura: 270 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja pri glavi: 98 cm
- Debelina vzglavja postelje: 7 cm
- Višina ležišča: 45 cm
- Višina ležišča z topperjem: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 90 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg/osebo
- Teža postelje: 139 kg
Specifikacije
- Vključuje shranjevalni prostor
- Del postelje je Bonell vzmetna vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Topper ni del postelje
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Boxspring postelje
Boxspring postelje so vedno bolj priljubljene izbira za gospodinjstva in luksuzne hotele, zahvaljujoč svoji izjemni konstrukciji in vrhunskemu udobju. Ta tip postelje sestoji iz spodnje vzmetne osnove (boxspring) in glavne vzmetnice, h katerima lahko posebej dokupite tudi vrhnji topper. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporeja težo, s čimer podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno oporo telesu. Za še višje udobje in higieno spanja je možno dokupiti topper, ki zagotavlja mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo z izjemnim udobjem, visoko obstojnostjo in elegantnim videzom, ki povzdigne vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, največje udobje in dolgotrajno obstojnost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring postelje |
|---|---|
| Barva: | Roza |
| ? Material: | Iverka |
| ? Dimenzija: | 180 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester, Samska tkanina |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 180 cm |
| Tip: | Dvojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)