Oblazinjena postelja boxspring GLORIEN VELVET 160x200 cm roza
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% Poliester
- Žametna tkanina: Kronos 27 - roza
- Teža: 270 g/m2
- Iverna plošča
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja: 98 cm
- Debelina vzglavja: 7 cm
- Višina postelje: 45 cm
- Višina postelje s topperjem: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzijo vzmetnice: 80 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg/oseba
- Teža postelje: 130 kg
Specifikacije
- Vključno z shranjevalnim prostorom
- Del postelje je Bonell vzmetnična vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Topper ni del postelje
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
Boxspring postelje
Boxspring postelje so vedno bolj priljubljena izbira za domove in luksuzne hotele, in to zaradi svoje izjemne konstrukcije in prvovrstnega udobja. Ta vrsta postelje je sestavljena iz spodnje vzmetničke osnove (boxspring) in glavne vzmetnice, h kateri se lahko samostojno dokupi zgornji topper. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno razporeja težo in s tem podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonell vzmeti za trdno, a udobno podporo telesa. Za še večje udobje in higieno spanja je možno dokupiti topper, ki zagotavlja mehak površinski sloj. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo po izjemnem udobju, visoki vzdržljivosti in elegantnem videzu, ki bo vsakemu spancu dodal pridih razkošja. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgotrajno vzdržljivost, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring postelje |
|---|---|
| Barva: | Roza |
| ? Material: | Iverka |
| ? Dimenzija: | 160 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester, Samska tkanina |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 160 cm |
| Tip: | Dvojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)